Stellan asiakas-wc:t uudistetaan loppuvuodesta 

Kauppakeskus Stellan 1. ja 2. kerroksessa sijaitsevat asiakkaiden wc-tilat uudistetaan loppuvuoden aikana. Wc-tilojen uudistukset tehdään vuorotellen, joten joko 1. tai 2. kerroksen wc-tilat säilyvät asiakkaiden käytössä myös uudistusprojektin ajan.

Uudistustyöt alkavat Pusankulman wc-tiloista maanantaina 15.9., jolloin asiakkaiden käytössä ovat väliaikaisesti vain 2. kerroksen wc-tilat. Kun 1. kerroksen wc-uudistus on valmis, remonttiin pääsevät vuorostaan 2. kerroksen asiakas-wc:t. Uudistusten on tarkoitus valmistua loppuvuoden aikana.

Uudistusten tavoitteena on parantaa asiakkaiden viihtyvyyttä Stellassa. Tulevat uudistetut ja modernit wc-tilat ovat siistimmät ja ne huomioivat entistä paremmin eri käyttäjäryhmät.

Pahoittelemme uudistustöistä mahdollisesti aiheutuvaa häiriötä.

Kuvat: Värisilmä Mikkeli


Paluu